به نام خدا

یکی از راه های مسلط شدن به هر علمی مطالعه مستمر و پشتکار هست.

در این پست می خواهم مجموعه کتاب های یونیتی ترجمه شده را معرفی کنم ، پیشنهاد میدهم تا انتها پست را مطالعه و کتاب ها را تهیه کنید.

همواره در آموزش های پروژه محور یونیتی سعی کردم به موارد مختلف کد نویسی در یونیتی بپردازم ، مهم ترین نکته برای ساخت بازی با یونیتی مسلط شدن به کد نویسی و آموزش کار با توابع و کلاس های یونیتی است.

یکی از بهترین راه ها برای مسلط شدن به یونیتی تهیه تمام آموزش های مفید موجود هست ، به عنوان مثال تهیه تمام آموزش های یونیتی که اینجانب تدوین و ویرایش کردم برای تمام علاقه مندان مفید هست و در هر دوره مباحث مختلف و متنوعی را آموزش می بیند.

به صورت اتفاقی با مترجم عزیزی آشنا شدم که سعی در ترجمه کتاب های مختلف بازیسازی داشت و آخرین کتابی که ترجمه کرده بودند درباره انجین یونیتی بود بعد از ارتباطی که با ایشان گرفتم محبت داشتند و قبول کردند رفرنس هایی که من اولویت می دهم ترجمه کنند.

لذا ماحصل این همکاری ترجمه کتاب هایی بود ،  که آخرین کتاب ایشان در رابطه با مبحث مهم بهینه سازی بازی در یونیتی است که برای پلتفرم اندروید بسیار حائز اهمیت هست. 

 

در ادامه به معرفی 4 کتاب ترجمه شده یونیتی می پردازیم : 

کتاب شروع بازیسازی با یونیتی 5

 

کتاب یونیتی

 

این کتاب به صورت مقدماتی آموزش یونیتی را شروع کرده و سعی می کند تا انتها با ساخت یک گیم موارد مهم تری را به مخاطب آموزش دهد مطالعه کامل تر موارد این کتاب رایگان و ترجمه شده یونیتی را در سایت ارائه دهنده مطالعه کنید لازم به ذکر هست که در کانال تلگرام توسعه دهنده بازی لینک دانلود کتاب قرار گرفته است.

 

کتاب خود آموز بازی سازی با یونیتی در 24 ساعت

 

کتاب فارسی یونیتی

 

در این کتاب گام به گام با ساخت بازی در یونیتی آشنا می شوید نکته قابل توجه تمرکز کتاب به روی ساخت بازی با unity برای پلتفرم اندروید هست.

کتاب تسلط بر اسکریپت نویسی در یونیتی

 

کتاب فارسی یونیتی

 

کتاب فوق العاده کاربردی و مهم در حوزه برنامه نویسی یونیتی سطح این کتاب برای عزیزانی است که با برنامه نویسی یونیتی آشنایی نسبی داشته و سعی دارند دانش خود را به سطح حرفه ای برسانند.

 

کتاب ضروریات بازی سازی مخصوص اندروید با یونیتی 5

 

کتاب فارسی یونیتی

 

بر هیچ توسعه دهنده یونیتی پوشیده نیست در کشور عزیز ما ایران فعلا بهترین راه درامد زایی ساخت و توسعه بازی برای پلتفرم اندروید هست کتاب حاضر به ضروریات مهم که بهینه کردن بازی است پرداخته بعد از مطالعه این کتاب به درک بالایی از روش های بهینه کردن بازی در یونیتی ، برای پلتفرم اندروید خواهید رسید.

 

به همه علاقه مندان پیشنهاد میدهم برای حرفه ای شدن تمام کتاب های ترجمه شده unity  را تهیه و با دقت مطالعه کنند ضمن این که این کتاب های یونیتی مکمل خیلی خوبی برای آموزش های unity اینجانب می باشند و با تهیه آموزش ها و مطالعه کتاب ها و صد البته توکل ، تلاش و پشتکار به یک توسعه دهنده حرفه ای یونیتی تبدیل می شوید.

 

برای دریافت لینک دانلود کتاب ها ی یونیتی به کانال تلگرام توسعه دهنده بازی روید ، ضمن این که کد های تخفیف و بعضی موارد فقط در کانال اطلاع رسانی می شود.

 

لینک کانال تلگرام